Мінфін визначився з курсом долара
Загрузка плеера...

Проект бюджету на 2018 рік сформовано з огляду на курс 29 грн 30 коп. за один долар. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.

За його словами, міністерство вже підготувало проект бюджету і подало його до Кабінету Міністрів. Зараз із документом працюють очільники інших відомств і на фінальну редакцію планується вийти 15 вересня.

Також міністр зауважив, що в документі передбачено встановлення з 1 січня 2018 року мінімальної заробітної плати в розмірі 3723 грн та прожиткового мінімуму в розмірі 1700 грн.

Данилюк переконує, що вітчизняна економіка відновлюється і доходи зростають.

За даними Національного банку України, курс долара почав зростати після літнього зниження. Станом на 12 вересня офіційний курс складає трохи більше 26 грн за один долар.

Деякі українські експерти вважають, що вже найближчим часом курс вітчизняної валюти суттєво впаде. Так, економіст Андрій Новак заявив, що до 2020 року уряд планує знизити курс до 31 грн за долар.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів має подати у Верховну Раду проект бюджету на наступний рік не пізніше 15 вересня поточного року. Закон у цілому має бути ухвалено до 1 грудня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram