Українці менше їздять в Польщу і більше в Росію
Загрузка плеера...

Державна прикордонна служба України опублікувала на сайті Міністерства економічного розвитку та торгівлі статистичні дані щодо виїзду наших співвітчизників до сусідніх країн. Виявляється, що за першу половину 2017 року найпопулярнішим напрямом для українців була Польща. Туди через контрольні пункти прямували 4 мільйони 300 тисяч людей.

Цікаво, що за аналогічний період попереднього року польський кордон з нашого боку перетнули на 45% більше громадян. А от де спостерігалося пожвавлення – то це… на російському напрямку. 2 мільйони 673 тисячі українців виявили бажання потрапити до країни-агресора. Це на 56% більше, ніж за проміжок із січня до червня 2016 року. Замикає ТОП-3 Угорщина: майже 1,5 мільйона наших туристів і невеличке зростання показників – на 6% .

Що ж стосується подорожей до України, то їх здійснили понад 6 мільйонів людей. Третина з них мають паспорт Республіки Молдова. Вдвічі зросла кількість туристів із Білорусі. І навіть серед росіян, незважаючи на страшилки "Кремль-ТВ", знайшлися 620 тисяч чоловік, що не побоялися до нас приїхати. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram