Європарламент готує для України приємні сюрпризи
Загрузка плеера...

Європейський парламент підготував проект рекомендацій іншим інституціям ЄС щодо країн, що входять до програми "Східне партнерство". Одна з пропозицій депутатів має порадувати тих наших співвітчизників, хто часто подорожує до Євросоюзу.

Мова йде про скасування плати за мобільний роумінг. Ця преференція стане частиною моделі "Східне партнерство-плюс", передбаченої для України, Молдови та Грузії – держав, що досягли найбільшого прогресу у впровадженні реформ на шляху до євроінтеграції. У сфері комунікацій ЄС також готує для цих країн широкосмугові канали зв’язку високої потужності. Зазначимо, що скасування роумінгу було одним із пріоритетних завдань Президента Петра Порошенка після впровадження безвізового режиму.

Ще одна приємна новація – створення трастового інвестиційного фонду, спрямованого на розвиток соціальної та економічної інфраструктури. Окрім цього, у Європарламенті не виключають прийняття нових санкцій проти Росії та наголошують на підтримці суверенітету Україні в Криму, Молдови в Придністров’ї та Грузії у Абхазії й Південній Осетії.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram