Тимошенко опинилася в "чистилищі"
Загрузка плеера...

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко потрапила до бази даних сайту "Миротворець". Профіль колишньої прем’єрки з’явився у розділі "чистилище" після того, як вона взяла участь у прориві на територію України екс-губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі.

Юлію Володимирівну звинувачують у свідомому порушенні кордону нашої держави, організації та підготовці незаконного переміщення особи без громадянства та нападі на режимний об’єкт у складі групи осіб. Організація "Миротворець" стверджує, що за фактом цих злочинів проти Тимошенко порушено кримінальну справу.

Окрім леді Ю, "чистилище" поповнилося ще двома народними депутатами – Сергієм Власенком з "Батьківщини" та позафракційним Дмитром Добродомовим. Обидва також були присутніми на контрольному пункті "Шегині" під час конфлікту із прикордонниками.

Нагадаємо, що куратором сайту "Миротворець" є представник "Народного фронту" Антон Геращенко – близький соратник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Ресурс неодноразово звинувачували у порушенні прав громадян через публікацію особистих даних.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram