У Нью-Йорку починається нова сесія Генасамблеї ООН
Загрузка плеера...

12 вересня о 21 годині за київським часом у Нью-Йорку відбудеться відкриття 72-ої сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Україну представлятиме делегація у складі 10 осіб, яку очолив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Головою сесії було обрано Мирослава Лайчака зі Словаччини. У понеділок він склав присягу та отримав з рук попередника Пітера Томпсона символ свого високого статусу – молоток, стукіт якого сигналізує ухвалення рішення чи заклик до порядку у залі.

З 19 до 25 вересня відбудуться щорічні загальні дебати, під час яких право виступу з головної трибуни нададуть усім головам держав-членів ООН. Першими, за традицією, до країн-партнерів звернуться представники Бразилії та США. Для Дональда Трампа це буде дебютна промова перед Генасамблеєю.

Президент України Петро Порошенко виступить у Нью-Йорку 19 або 20 вересня. Очікується, що гарант говоритиме про введення добровольців на окупований Донбас. За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, це питання вже включено до порядку денного сесії.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram