На Буковині отруїлися 15 дітей
Загрузка плеера...

В Україні з початку навчального року зафіксовано вже друге масове отруєння дітей. 6 вересня стало відомо, що принаймні 16 першокласників з гострою кишковою інфекцією опинились у лікарні на Рівненщині. Тепер проблема торкнулася дітей з Буковини.

У Чернівецькій області спалахи інфекції сталися одразу у двох районах – Путильському і Сокирянському. У Путильському районі до лікарів звернулись троє вихованців школи-інтернату, на Сокирянщині постраждалих значно більше. Симптоми отруєння виявили у 11 дошкільнят та одного третьокласника. Більшість дітей лікують амбулаторно, хоча трьох довелось госпіталізувати. У прокуратурі Чернівецької області повідомили про відкриття кримінального провадження за фактом невиконання обов'язків щодо охорони здоров'я неповнолітніх. Відомості про масове отруєння внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, справою займається поліція.

У Держпродспоживслужбі поки не прокоментували інцидент. Тут зазначають, що 113 дошкільних закладів мають погане забезпечення, у такому ж стані перебувають більше 260 шкіл та кілька вишів і професійно-технічних навчальних закладів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram