"Динамо" зараховано технічну поразку
Загрузка плеера...

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України ухвалив рішення зарахувати київському "Динамо" технічну поразку 0:3 у матчі чемпіонату проти ФК "Маріуполь". Причиною покарання стала неявка команди на поєдинок, що мав відбутися 27 серпня. Замість "біло-синіх" клубу з Донеччини довелося грати товариську зустріч проти збірної ветеранів українського футболу.

Керівництво "Динамо" відмовилося їхати до прифронтового міста, оскільки так і не отримало від Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та інших силових структур письмових гарантій безпеки. Досвід інших колективів, які вже побували у Маріуполі і не відчули жодних загроз, киян не переконав. Столичний клуб стверджує, що Федерація футболу порушила регламент змагань, і вимагає вирішити питання згідно зі спортивним принципом – тобто, перенести матч на інший стадіон.

Апеляцію на рішення КДК "Динамо" може подати впродовж 10 днів. Втім, навряд чи вирок буде переглянуто. Тож президент та його підлеглі вже готують документи для позову до Арбітражного суду у Лозанні.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram