За рік в Україні знайшли майже 1600 незаконних звалищ
Загрузка плеера...

У Міністерстві екології та природних ресурсів розповіли про результат роботи інтерактивної мапи сміттєзвалищ. Голова відомства Остап Семерак заявив, що за рік тут отримали близько 1600 звернень від українців, більшість з них стосувалась стихійних незаконних сміттєзвалищ, проте іноді мова і про легальні полігони. Майже 600 об'єктів ще навіть не починали очищати, понад 700 перебувають у роботі. Повністю завершена робота приблизно на 300 ділянках.

Ліквідацією незаконних об'єктів займаються органи місцевого самоврядування. Проте, як зазначають в уряді, зараз темпи боротьби зі стихійними сміттєзвалищами знизились.

За минулий рік більше всього незаконних звалищ виявили у Київській, Харківській та Дніпропетровській областях, найменше – у Чернівецькій, Івано-Франківській та Рівненській. Втім, це співвідношення стосується лише тих об'єктів, про які повідомили мешканці.

Нагадаємо, нещодавно у Кабміні завершили роботу над стратегією поводження з відходами, яка передбачає переробку більшої частини сміття.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram