"Укрзалізниця": у Перемишлі все було правильно
Загрузка плеера...

В "Укрзалізниці" прокоментували скандал з затриманням потягу "Інтерсіті", у якому Міхеїл Саакашвілі збирався перетнути українсько-польський кордон. Потяг сполученням "Перемишль-Київ" відправився з Польщі майже на чотири години пізніше запланованого часу.

Перевізник вважає, що діяв у правовому полі. Залізничний монополіст вибачився перед пасажирами та пообіцяв їм компенсацію, людям запропонували доїхати до пункту призначення автобусами. В "Укрзалізниці" пояснили, що затримка підпадає під положення Міністерства транспорту від 2007 року щодо того, яких пасажирів не можна допускати у вагон. Це, зокрема, люди з недійсними документами. Щоправда, у вагон грузинського політика все ж пропустили. Прес-служба перевізника повідомила, що інформацію про наявність серед пасажирів особи з недійсними документами їм надала Державна прикордонна служба України.

У Міністерстві внутрішніх справ, якому підпорядковуються прикордонники, одразу ж заявили, що не мають відношення до цієї ситуації. У Держприкордонслужбі також зазначили, що розклад руху поїздів не входить до їх компетенції, і вони можуть здійснювати контроль лише на прикордонній станції.

Раніше нардеп Віктор Чумак повідомляв, що наказ затримати потяг віддала чиновниця Львівської залізниці.

Зазначимо, що інцидент з "Інтерсіті", яким збирався їхати Саакашвілі, продемонстрував кілька цікавих моментів для всіх українців. Наприклад, тепер ясно, що через проблеми з документами у одного з пасажирів можна затримати весь потяг. Ну і, звісно, при запізненні поїзда можна розраховувати на те, що перевізник пришле за пасажирами автобуси.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram