КНДР побоюється введення нових санкцій
Загрузка плеера...

Північна Корея висловила своє обурення з приводу можливості введення нових санкцій Радою безпеки ООН відповідно до підготовленої США резолюції.

Як заявили в Міністерстві закордонних справ КНДР, американці "заплатять" найбільшим болем та стражданнями в історії за введення розширених обмежень.

США пропонують максимально посилити санкції, заборонивши постачання до Північної Кореї нафти, продуктів її переробки та імпорт північнокорейського текстилю. При цьому передбачено як посилення обмежень, так і їх пом’якшення залежно від дій Пхеньяна.

Нагадаємо, що днями лідер КНДР Кім Чен Ин влаштував банкет для науковців, інженерів, військових та партійних чиновників на честь успішного проведення випробування водневої бомби.

За даними Південної Кореї, потужність випробуваного заряду, можливо, склала до 100 кілотонн. Це було вже шосте ядерне випробування КНДР із 2006 року. Світова спільнота різко засудила ці дії країни.

Як стало відомо, китайські державні банки почали призупиняти операції за рахунками клієнтів із КНДР. Їм забороняється відкривати рахунки, уже відкриті рахунки не заморозили, однак дозволили знімати готівку й не зараховують та не переказують кошти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram