Саакашвілі переночував у Львові, у планах – Київ
Загрузка плеера...

Національна поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного прориву кордону колишнім президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі і його прихильниками.

У МВС повідомили, що за вчинення цього кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років.

Водночас в українському МЗС уточнили, що через заворушення на пункті попуску "Шегині" 11 бійців Національної поліції та 5 представників Державної прикордонної служби отримали тілесні ушкодження.

Сам фігурант гучного скандалу заявив, що у нього немає поки ніяких чітких планів, але зараз він має намір зосередитися на захисті людей, які допомогли йому перетнути державний кордон. Позбавлений українського громадянства Саакашвілі перебуває у Львові, але потім хоче прибути до Києва.

Більшість користувачів соцмереж вкрай негативно висловилися з приводу влаштованого "шоу" на пункті пропуску "Шегині". В якості основного аргументу наводиться теза, що відбувся злочин саме проти держави за сприяння окремих вітчизняних політиків, хоча все це подається людям як боротьба проти конкретних представників нинішньої влади.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram