Порошенко вважає, що Саакашвілі скоїв злочин
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко різко засудив конфлікт, що стався на пункті пропуску "Шегині". Глава держави вважає, що прорив кордону прихильниками Саакашвілі – це зазіхання на недоторканність державного кордону.

Порошенко заявив, що тепер розібратися у ситуації і діяти відповідно до закону мають правоохоронці. Президент наголосив на невідворотності юридичної відповідальності за порушення державного кордону.

26 липня я видав указ, яким припинив громадянство пана Саакашвілі на підставі подання органу центральної виконавчої влади Державної міграційної служби, де були абсолютно чітко передані в адміністрацію президента перевірені ними факти фальсифікації і подання недостовірної інформації при отриманні громадянства.

Президент не може прийняти жодного іншого рішення, бо це була б злочинна бездіяльність, якщо ми пропускаємо ці факти без реагування.

У будь-якій правовій державі особа має право оскаржити будь-який нормативний акт в адміністративному суді, у даному випадку у Вищому адміністративному суді.

Я як Президент, безумовно, виконаю будь-яке рішення суду. Не подобається рішення українських судів, є Європейський суд із прав людини. Це правова площина. Пройшло більше півтора місяця, ніхто до суду не подавав...

…Замість цього скоєно злочин, бо є конституційний принцип недоторканності державного кордону. Це питання національної безпеки держави. І мені байдуже хто порушує держаний кордон: чи бойовики на сході, чи політикани на заході. Має бути чітка правова юридична відповідальність.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram