Сенцова перевели до найгіршої в’язниці Росії
Загрузка плеера...

Інформація про етапування українського режисера Олега Сенцова із якутської колонії до Іркутська підтвердилася. Правозахисна організація "Сибір без цензури" повідомляє, що політичний в’язень вже тиждень перебуває у іркутському СІЗО-1 у одиночній камері.

Активісти стверджують, що відвідали кримчанина і впевнилися в тому, що умови його утримання цілком задовільні. Сам він почуває себе добре. Втім, тюрма, до якої потрапив Олег, має репутацію однієї з найстрашніших у Росії. Говорять, що у червоному корпусі, де тримають Сенцова, є катувальні камери. А ув’язнені, що співпрацюють із адміністрацією пенітенціарного закладу, за її вказівкою б’ють та знущаються з інших арештованих.

Імовірно, українець вже не вперше потрапляє до Іркутська. У березні минулого року саме через це місто пролягав шлях його етапування до Якутії. Тоді Сенцов провів у СІЗО-1 близько 10 днів.

Нагадаємо, що російське судилище за сфабрикованим звинуваченням відправило режисера за ґрати на двадцять років. Україна та інші держави цивілізованого світу неодноразово вимагали від країни-агресора звільнення бранця.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram