Як безготівкова парковка вплинула на бюджет Києва
Загрузка плеера...

Вже місяць у столиці не працюють паркувальники. Передбачалося, що безготівковий розрахунок мав поповнити бюджет міста тими коштами, які паркувальники забирали собі у кишеню. За повідомленнями у ЗМІ, без паркувальників "Київтранспарксервіс" заробив на один мільйон менше.

Напередодні громадські активісти провели експеримент на п’ятьох столичних парковках, у ході якого підрахували – скільки грошей у дійсності приносить кожна стоянка. Активісти порівняли минулорічні результати з нинішніми і побачили підвищення у 4-6 разів.

Віта Жигаліна, проект Чесна парковка:

"Ми попередньо були у такому не дуже вигідному положенні, тому що старі паркувальники робили так, щоб місць було більше. Вони ставили "ялиночкою", у дворах. Там, де можна і там, де неможна. Ми ж повинні були ставити тільки так, як потрібно. Через це місць, за які ми мали брати плату, було в рази менше".

Нагадаємо, наразі водії мають сплачувати за парковку через паркомати, мобільні додатки, СМС. Або використовувати абонементи і талони, які розповсюджуються через кіоски "Союздруку". Список цих торгових точок та парковок, обладнаних паркоматами розміщений на сайті "Київтранспарксервісу". Відомо, що не усі водії сплачують за парковку за новими правилами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram