Тисячі лондонців вимагають відмови від Брекзиту
Загрузка плеера...

У столиці Сполученого Королівства відбувся марш протесту проти виходу країни зі складу Європейського Союзу. Учасники акції пікетували офіс прем’єр-міністра на Даунінг-стріт, освистали голову уряду Терезу Мей та її соратників, після чого рушили в бік будівлі парламенту. Свою незгоду з Брекзитом, за даними ЗМІ, висловили близько 50 тисяч людей. Втім, ця цифра не є офіційною, оскільки поліція відмовилася надати інформацію щодо кількості протестувальників.

Мітинг відбувся напередодні розгляду у Палаті громад законопроекту щодо заміни всіх існуючих законів ЄС на території королівства внутрішнім законодавством. Цей крок має забезпечити відсутність прогалин у правовому полі Британії після Брекзиту. Критики документу відзначають, що він розширює повноваження міністрів. Партія лейбористів, яка під час останніх виборів збільшила своє представництво у парламенті, вже заявила, що не підтримає законопроект, бо він дозволяє урядовцям "захопити владу".

Нагадаємо, що завершення процедури Брекзиту заплановано на 2019 рік. Наразі тривають переговори з приводу прав громадян ЄС на території Британії, фінансових гарантій та кордону з Республікою Ірландія.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram