Справа Махаурі: версії вибуху
Загрузка плеера...

8 вересня на Бесарабській площі Києва вибухнула Toyota. Водій автомобіля, громадянин Грузії Алі Тім, більш відомий, як Тимур Махаурі, загинув на місці. Жінка та дитина, які також перебували в авто, потрапили до лікарні. Слідчі розглядають три версії вибуху.

Артем Шевченко, директор департаменту комунікації МВС України:

"Версія перша – це могло бути пов’язано зі спецслужбами РФ або кадирівськими спецслужбами. Версія друга – це могло бути наслідком якихось міжкримінальних з’ясувань стосунків, адже Махаурі навряд чи являв собою приклад законослухняного громадянина. Його неодноразово затримували за кордоном, а взимку й у нас. Версія третя – це могли бути якісь міжособистісні взаємини, помста або будь-що".

Радник керівника МВС України у соціальних мережах заявив - є підстави кваліфікувати справу Махаурі як "терористичний акт", адже у результаті вибуху постраждали ще двоє людей, які, ймовірно, не були ціллю злочинців.

Зорян Шкіряк, радник керівника МВС України:

"Наразі злочин розслідується за статтею "Навмисне вбивство", але ми не виключаємо, що цю статтю може бути перекваліфіковано в "Терористичний акт".

За попередніми висновками експертів, потужність вибухового пристрою в автомобілі Махаурі становила від 600 грам до кілограма в тротиловому еквіваленті.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram