Надаль завоював 16-ий титул на "мейджорах"
Загрузка плеера...

Іспанець Рафаель Надаль утретє в кар’єрі тріумфував на Відкритому чемпіонаті США з тенісу. У фіналі Ґрунтовий король легко обіграв дебютанта цієї стадії змагань південноафриканця Кевіна Андерсона.

У 28-ого сіяного виникли величезні проблеми на подачі. Рафа, в свою чергу, за три сети жодного разу не дозволив суперникові хоча б наблизитися до брейк-пойнту. Уродженець Манакору блискавично рухався кортом, практично не помилявся і несподівано для багатьох впевнено діяв біля сітки. Андерсон намагався скористатися перевагою у антропометрії, але Надаль постійно пробивав йому в ноги, а декілька разів навіть перекинув двометрового представника ЮАР "свічками".

Як результат, двічі по 6:3 та 6:4 – іспанець здобуває свою 16-у перемогу на турнірах серії Великого Шолому і збільшує перевагу над усіма переслідувачами у світовому рейтингу. Цього сезону Рафаель Надаль та Роджер Федерер повернулися на вершину слави, вигравши кожен по два "мейджори". Тож експертам буде надзвичайно складно вирішити, кому з них віддати звання кращого тенісиста року.      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram