Кількість загиблих від урагану "Ірма" зростає
Загрузка плеера...

Ураган "Ірма" продовжує лютувати в США. За попередніми даними, кількість загиблих внаслідок стихії зросла до 25 осіб.

Негода вирує на узбережжі американського штату Флорида і дещо змінила свій напрямок. Наразі траєкторія руху урагану пролягає вздовж західної частини півострова, а не в центрі, як прогнозували раніше. Влада штату Флорида закликала до евакуації понад 5 мільйонів людей, які живуть за ймовірним маршрутом негоди.

Швидкість вітру в зоні дії урагану варіює у межах 250-190 кілометрів на годину. Тому потужність стихії змінюється. Спочатку ураган "Ірма" мав найвищу п'яту категорію, потім ослаб до четвертої і навіть третьої, наразі його потужність зростає. Через негоду, яка вирує на узбережжі США, понад 3 млн жителів Флориди можуть залишитися без світла.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Служби берегової охорони, Федерального агентства з управління в надзвичайних ситуаціях (FEMA), а також співробітники відомств на рівні уряду і штатів готові до удару стихії.

Прогнозовано "Ірма" може накоїти лиха не лише у Флориді, але і Джорджії, Алабамі та Південній Кароліні. Тим часом у Маямі та ще кількох населених пунктах ввели комендантську годину, щоб розчистити дороги від автотранспорту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram