До Павла Гриба не пускають українських консулів
Загрузка плеера...

Зниклого у Білорусі українця Павла Гриба знайшли. Батько хлопця повідомив, що Павло перебуває у СІЗО у Краснодарському краї.

Родичі викраденого українця і раніше були впевнені, що молодого чоловіка вивезли до Росії, проте зараз вони отримали підтвердження від Міністерства закордонних справ. В МЗС України, в свою чергу, отримали повідомлення про утримання хлопця від російських дипломатів. Як зазначили у відомстві, українські консули ще до цього намагалися добитись зустрічі з хлопцем, проте їм двічі відмовили. Зараз, як повідомляють в МЗС, дипломати висунули до російської сторони вимогу надати вичерпну інформацію про причини і умови затримання українця. МЗС України вимагає якнайшвидшого повернення Павла Гриба додому. Крім того, Росію звинуватили у порушенні положень консульської конвенції, за якою представника дипмісії повинні були поінформувати про затримання українця впродовж трьох днів.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня. Днями його родичі звернулись до Європейського суду з прав людини. Адвокат зниклого хлопця пояснила, що він має проблеми зі здоров'ям, і протизаконне утримання може призвести до його смерті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram