У Києві з’явилися "маршруткові шахраї"
Загрузка плеера...

Ціни на проїзд у столичних маршрутних таксі постійно ростуть, але попит не зменшується – у багатьох киян просто немає альтернативи. Цим почали користуватися зловмисники. За свідченнями жителів міста, на дорогах з’явився транспорт, що їздить з номерами неіснуючих маршрутів.

Зокрема, мережею ширяться фотографії мікроавтобуса з табличкою "32+99". Такого маршруту немає у списках ані на офіційному сайті "Київпастрансу", ані на сторонніх ресурсах. В салоні висить виписка з реєстру підприємців, втім, номер на ній – фальшивий. Інформація про цю фірму в джерелах Мін’юсту відсутня. Отже, за життя та здоров’я пасажирів відповідальності ніхто не несе. Гроші за проїзд перевізник отримує, але жодних податків, зрозуміло, не платить. Такі ж випадки є і на інших маршрутах, зокрема, 478-му.

У транспортному департаменті Київської міської держадміністрації про порушення знають, але розводять руками: контролювати "приватників" майже неможливо. Інформацію щодо незаконних дій передали до поліції. Пасажирів закликають перевіряти документи перевізників та не користуватися послугами шахраїв.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram