Трамп пропонує зняти ліміт з державного боргу
Загрузка плеера...

Сполучені Штати не здатні профінансувати ліквідацію руйнівних наслідків стихій, що вдарили по південному регіону країни. Причина – максимальне наближення державного боргу до ліміту, встановленого на рівні 19,9 трильйона доларів. Без подальших позик федеральний уряд не має грошей, аби надати допомогу постраждалим від ураганів. Конгресу доведеться домовлятися щодо перегляду боргових обмежень. Втім, президент Дональд Трамп хоче вирішити ситуацію, що склалася, більш радикальним методом.

Республіканець пропонує взагалі відмовитися від регулювання державного боргу і назавжди скасувати ліміт. Трамп переконаний: спроба штучно загнати обсяг позик у рамки лише заважає економіці та не є по-справжньому необхідною. За інформацією видання Washington Post, хазяїн Овального кабінету вже домовився із впливовими демократами щодо спільної роботи в напрямку відмови від ліміту.

Зазначимо, що американський бюджет практично завжди ухвалюється з дефіцитом, а уряд постійно позичає гроші під рекордно низький відсоток, оскільки неухильно виконує усі зобов’язання. Наразі державний борг США перевищує обсяг ВВП.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram