US Open отримає нову переможницю
Загрузка плеера...

Півфінали жіночого одиночного розряду на Відкритому чемпіонаті США з тенісу пройшли за абсолютно різними сценаріями. Дуель кривдниці Еліни Світоліної Медісон Кіз та Коко Вандервеге нагадувала майстер-клас, в той час як Вінус Вільямз та Слоан Стівенз до останнього тримали глядачів у напрузі.

Вандервеге добре пройшла турнірну сітку, але в протистоянні зі співвітчизницею була сама на себе не схожа. Запорукою перемоги Медісон Кіз стала потужна гра на прийомі. Коко банально не встигала за м’ячем після ударів 15-ої сіяної. Як результат, матч завершився із розгромним рахунком 6:1, 6:2.

Дивно було спостерігати за першими двома сетами зустрічі старшої із сестер Вільямз та 24-річної Слоан Стівенз. Спочатку менш іменита спортсменка буквально знесла екс-першу ракетку світу з корту – 6:1. Втім, Вінус відповіла Слоан справжнім приниженням – "баранка" 6:0. Усе вирішилося в останніх геймах третьої партії. Кілька надзвичайно видовищних ударів принесли успіх Стівенз – 7:5.

Цікаво, що обидві учасниці фіналу не лише ніколи не вигравали турнір Великого шолому, але навіть не діставалися цієї стадії. Тож, незважаючи на те, хто саме здобуде трофей у суботу, як одна, так і інша тенісистка вже можуть похвалитися найкращим досягненням у своїй кар’єрі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram