Президент влаштував вечірку із соратниками
Загрузка плеера...

Четвер виявився для Президента Петра Порошенка дуже насиченим подіями днем. Спочатку голова держави майже дві години зачитував промову до усього складу українського парламенту, а потім вирішив поспілкуватися лише з депутатами зі свого блоку у більш неформальних умовах.

Очільник фракції "БПП" Артур Герасимов переконував журналістів, що засідання відбудеться або в приміщенні Ради, або на Банковій. Втім, замість цього народні обранці хто на власних розкішних авто, а хто і на автобусі вирушили до резиденції "Залісся" – улюбленого мисливського угіддя Януковича. Порошенко досі користується цим маєтком, хоча влада давно обіцяла зробити його та навколишню територію національним парком, відкритим для усіх громадян.

За словами свідків, нарада фракції перетворилася на вечірку. Окрім депутатів, до гаранта приїхали прем’єр-міністр Володимир Гройсман, голова ГПУ Юрій Луценко та мер Києва Віталій Кличко. Генпрокурор жартував, що не привіз із собою жодних подань. Після завершення заходу із території резиденції виїхали аж сім автобусів із правоохоронцями та декілька пожежних машин.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram