Дружина міністра купила найрозкішніше авто століття
Загрузка плеера...

Ряд українських ЗМІ з посиланням на французький таблоїд L’Express повідомляють про те, що дружина міністра інфраструктури Володимира Омеляна Світлана Бевза увійшла до списку 136 власників автомобіля Maybach Coupe. Новинку, презентовану на Франкфуртському автосалоні, експерти вже встигли назвати найбільш розкішним транспортним засобом XXI століття. Вартість машини – майже 3 мільйони євро.

Французькі журналісти переконують, що, окрім пані Бевзи, Maybach замовив ще один українець – колишній власник телеканалу "Інтер" Валерій Хорошковський, що переховується в Монако. Саме туди він і попросив виробників доставити автівку. А от для дружини Омеляна новенький Coupe привезуть чомусь до Стамбула.

Зазначимо, що, згідно з декларацією міністра інфраструктури за 2016 рік, розміщеною на сайті НАЗК, Світлана Бевза заробила за звітний період майже 1 мільйон гривень і мала на банківському рахунку та у вигляді готівки ще близько 100 тисяч доларів заощаджень. Звідки ж тоді 3 мільйони євро на диво німецького автомобілебудування – велике питання.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram