Генпрокуратура веде "солодку справу"
Загрузка плеера...

Правоохоронці взялись за виробників цукру. Зараз розслідують діяльність компанії "Астарта-Київ", яка забезпечує приблизно четверту частину ринку.

Департамент ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ініціював арешт банківських рахунків агрохолдингу. Печерський райсуд столиці задовольнив клопотання прокурорів. Перед цим правоохоронці навідались з обшуками до центрального офісу компанії. Як стало відомо з медіа, причиною слідчих дій є підозра в ухилянні від сплати податків.

Прес-служба підприємства поскаржилась на порушення процесуальних норм. Тут запевнили, що холдинг завжди співпрацював з регуляторними організаціями і своєчасно надавав їм необхідну документацію і пояснення. "Силовий сценарій" назвали необґрунтованим і заявили, що така стратегія силовиків шкодить не лише виробничому процесу компанії, а й загалом інвестиційному клімату в країні.

Зазначимо, у 2016-2017 роках Україна експортувала рекордну кількість цукру. На зовнішні ринки поставили майже 770 тонн продукції.

Нагадаємо, перед тим, як взятись за "солодку справу", правоохоронці провели кілька рейдів по підприємствах іншого профілю. Навесні Генеральна прокуратура провела обшуки у тютюнового монополіста "Tedis Ukraine", а у липні ГПУ арештувала продукцію "Укрспирту".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram