Сироїд продемонструвала правову неграмотність
Загрузка плеера...

Під час засідання парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони стався резонансний інцидент. Заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд заявила, що використання Збройних Сил України у антитерористичній операції суперечить законодавству.

Теза представниці фракції "Самопоміч" викликала шквал критики з боку її колег. Нардеп Юлій Мамчур почав вимагати, аби пані Сироїд не застосовувала до українських військових таких принизливих тверджень. Андрій Тетерук назвав ці слова відвертою маніпуляцією. А голова Комітету Сергій Пашинський зробив висновок, що віце-спікер діє згідно з інтересами тих, хто прагне дискредитувати захист української землі від агресора. Втім, навіть після цього Оксана Сироїд продовжувала наполягати на тому, що залучення військ до боротьби з тероризмом має відбуватися виключно за дозволом парламенту.

Правову неграмотність соратниці Андрія Садового довів представник України у ПАРЄ Володимир Ар’єв. Народний депутат опублікував виписку зі статті Закону "Про боротьбу з тероризмом", відповідно до якої використання ЗСУ в АТО цілком конституційне. Тож пані Сироїд варто або припинити робити провокаційні заяви, або наступного разу краще вивчити законодавство.      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram