Мер Чернігова назвав більшість українців "хворими"
Загрузка плеера...

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко опублікував у соціальній мережі Facebook пост, у якому відверто принижує людей, що мають менше трьох дітей. Чиновник стверджує, що склад сім’ї – це питання патріотизму, а не особистого життя, і називає тих, хто не виконав вказану ним "норму", "хворими" і "взагалі не українцями".

Пана Атрошенка нібито турбує демографічна криза в країні та старіння нації. Він має значні сумніви щодо офіційної статистики, згідно з якою у Чернігові наразі проживає 290 тисяч людей. Своє занепокоєння очільник міста, як бачимо, висловлює у відверто хамській та неприйнятній формі.

Зазначимо, що це далеко не перший випадок, коли мер дає суспільству приводи сумніватися у власній адекватності. Атрошенко відомий тим, що часто вживає нецензурні та неприпустимі вирази по відношенню до своїх колег у міській раді. Зокрема, одному зі службовців він заявив, що того треба розстріляти.

Пану меру варто б знати, що, перш ніж вимагати від людей підвищення народжуваності, держава, членом апарату якої він є, має забезпечити гідний рівень існування своїх громадян. Більшість українців відмовляються не лише від третьої, але й від другої дитини не через власне небажання, а через те, що не здатні фінансово її утримувати.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram