"Дочка Далі" виявилася самозванкою
Загрузка плеера...

Спадок Короля сюрреалізму Сальвадора Далі, що налічує приблизно 300 мільйонів євро, залишиться у казні Іспанії. ДНК-тест останків художника не підтвердив, що Марія Пілар Абель Мартінес є його донькою.

Жінка, яка народилася у 1956 році у Каталонії, стверджувала, що Далі мав таємний інтимний зв’язок з її матір’ю. Через суд вона намагалася довести батьківство митця. Феміда несподівано стала на бік Мартінес та постановила провести ексгумацію тіла Далі.

Втім, спокій сюрреаліста потурбували дарма. Результати експертизи однозначно заперечили претензії Марії на гроші фонду художника, які, згідно з його заповітом, перейшли у власність держави. Для Мартінес це, певно, стало великим розчаруванням. Жінка заледве спромоглася найняти собі адвоката. Поки що вона жодним чином не прокоментувала висновок експертів.

Зазначимо, що задля перевірки заяв Марії владі міста Фігерас довелося завдати великих незручностей відвідувачам головної його пам’ятки – театру-музею Далі. Сюрреаліст хотів, аби його поховали так, щоб люди могли ходити по могилі. Тож його тіло замурували в підлогу однієї із зал. Для ексгумації довелося піднімати кам’яну плиту, вага якої складає понад тонну.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram