Українцям пропонують реєструватися у "Вулику"
Загрузка плеера...

Найбільш масштабний проект української національної соціальної мережі Ukrainians зазнав краху. Втім, ідея створення вітчизняної альтернативи забороненим "ВКонтакті" та "Однокласникам" і досі жива. Команда ентузіастів заявила про початок роботи проекту Woolik. Судячи з назви, найпершим його користувачем став екс-президент Віктор Андрійович Ющенко.

Якщо ж говорити серйозно, то розробники обіцяють зручну та сучасну соцмережу з можливістю не лише знаходити друзів та спілкуватися, але й слухати музику, дивитися відео та створювати спільноти. Базова мова проекту – українська, втім, вже доступні англійська та російська мови, а у майбутньому планують додати підтримку польської та німецької. Дизайн сайту нібито розробляв відомий ізраїльський фахівець, що свого часу працював з компаніями Google та Apple. Його ім’я автори мережі чомусь відмовляються повідомляти, як, між іншим, і назву своєї компанії.

Взагалі, Woolik викликає ті ж самі сумніви, що і Ukrainians. Сайт з невідомих причин зареєстрований на колумбійський домен. Інтерфейс надто сильно нагадує "ВКонтакті", мультимедійний контент, найвірогідніше, є піратським. Сервери не витримують навіть найменшого навантаження. Тож говорити про те, що мережа заслуговує значної уваги, поки що надто рано.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram