"12-річка", – опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

У Верховній Раді України прийняли закон "Про освіту". Одним із ключових нововведень якого є 12-річна середня освіта. Тож, з 2018 року школярі навчатимуться на рік більше. У зв'язку з цим журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у жителів столиці їх думкою щодо такого нововведення.

Людям відповідали на питання: " Як відобразиться на навчальному процесі збільшення тривалості середньої освіти? І чи хотіли б Ви навчатися 12 років?"

І ось які відповіді ми отримали.

Валентина Миколаївна, мешканка Києва:

" Я б звісно не хотіла би 12 років вчитися. 10 років – це нормальний термін навчання. І я думаю, цього цілком достатньо. Діти і так втомлюються, ще й навантаження таке. У нас є уряд, який вирішує ці питання, а ми маємо їх виконувати. Значить вони вирішили, що це потрібно. Це світовий досвід. Раніше вчителі старалися "підняти" дітей з найнижчою успішністю. Вони "тягнулися" за кращими. А зараз ні. Зараз кращі є кращими, а інші "виплутуються", як можуть".

Микола Кузьмич, мешканець Києва:

"Якщо вони прийняли, значить добре. Я, наприклад, вважаю, що це забагато. 10-річка була чудесною школою, найкращою у світі. Це ж обов’язковість. Це не тому, що я хочу, чи ви хочете. Це обов’язковість. Вони вирішили. Я у 8 років пішов навчатися, у 18-завершив школу. І вважаю, що це чудово".

Артур, мешканець Києва:

"Ні. Я вважаю, що це неправильно. Діти зараз розвиваються набагато швидше".

Катерина Борисівна, мешканка Києва:

"Треба трохи почекати і побачити, що з того вийде. Тоді можна робити якісь висновки, а зараз важко сказати".

Матвій, мешканець Києва: "Ні, не хочу, занадто довго".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram