У Київраді викрили корупційну схему
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура та КМДА заявили про спільне викриття корупційної схеми у Київраді.

Спершу стало відомо про затримання чиновника Київради Ігоря Сабадахи. Він очолював управління адміністративного та господарського забезпечення. Чоловік вимагав 24 тис. грн від місцевого підприємця. Правоохоронці уточнили, що кілька чиновників Київради регулярно збирали гроші з підприємців за дозвіл на оренду комунальних складських приміщень. У кабінетах фігурантів знайшли списки бізнесменів, які повинні були щомісяця сплачувати чиновникам своєрідну данину. До прикладу: затриманий Сабадаха щомісяця вимагав від підприємця 7 тис. грн неправомірної вигоди, тоді як офіційна орендна плата становила лише тисячу гривень. Ці гроші керівництво фірми виплачувало окремо.

Геннадій Пліс, перший заступник голови КМДА, заявив, що зараз триває робота з виявлення інших учасників корупційної схеми.

Тим часом у обласній раді депутати скаржаться не на корупцію, а на утиски з боку правоохоронців. Тут звернулись до Президента, Кабміну, НАБУ та ГПУ, вимагаючи припинити свавілля управління СБУ, яке безпідставно заблокувало роботу казначейства. У Київській облраді вважають, що силовики намагаються отримати контроль над органами самоврядування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram