Влада самоусунулася від вирішення проблеми розмитнення авто з єврореєстрацією
Загрузка плеера...

На мітинг власників авто з єврономерами, який проходить біля будівлі Верховної Ради, з усієї України з'їхалися приблизно 850 залізних коней з іноземною реєстрацією.

Пікетувальники частково перекрили рух в центрі столиці. Машини щільно розмістилися колонами в чотири ряди на вул. Грушевського і прилеглих до неї вулицях. Проте демонстранти залишили одну смугу для проїзду транспорту.

За словами Олега Ярошевича, голови організації "АвтоЄвроСила" , який виступив одним із організаторів акції протесту, наразі українська влада самоусунулася від вирішення питання спрощення процедури розмитнення іномарок з іноземною реєстрацією.

Тому власники авто з єврономерами мають намір розпочати безстрокову акцію протесту по всій Україні поки їхні вимоги не будуть виконані.

Олег Ярошевич, голова ГО "АвтоЄвроСила":

"Протягом усього переговорного процесу ми пішли на максимальну кількість поступок навіть щодо того, що в переговорах із силовими структурами ми обмежили кількість транспортних засобів, які приїхали (на мітинг до Верховної Ради – ред.). Найстрашніше, що конструктивної відповіді від Адміністрації Президента чи уряду ми не отримали. Можу запевнити вас, уряд одноосібно відійшов від переговорів. Діалог в односторонньому порядку зі сторони влади був перерваний. Відповіді ми не отримали ніякої. Ми будемо починати акції по всій території України, по всіх містах, обласних центрах і посилювати блокування вул. Грушевського до того часу, поки нас або не знесуть, або ми не дійдемо до якогось конструктиву".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram