У Києво-Печерському заповіднику два "директори"
Загрузка плеера...

Скандал з призначенням директора Києво-Печерського заповідника дійшов до Генеральної прокуратури. За інформацією ЗМІ, звернення до генпрокурора надіслали представники громадських організацій, що входять до конкурсної комісії. Цей орган, власне, і мав визначити нового керівника музейного комплексу.

Комісія мала обрати нового директора наприкінці серпня, адже 5 вересня набував чинності указ про звільнення попереднього керівника Любомира Михайлини. Представники Міністерства культури проігнорували засідання. Його перенесли, а виконувачем обов'язків директора було призначено Олександра Овчара, відповідний документ підписав чинний керівник Києво-Печерського заповідника. Проте у Мінкульті придумали свій варіант вирішення проблеми, і призначили гендиректором музейного комплексу Олександра Рудника. Таким чином, заповідник отримав одразу двох керівників – точніше, виконувачів їх обов'язків.

Аби поставити крапку у цій історії, члени комісії звернулись до Міністерства культури. Громадські активісти хочуть, щоб відомство призначило нових представників, після чого комісія зможе продовжити роботу і обрати повноцінного керівника.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram