Голова "Київміськбуду" має нерухомість у Штатах
Загрузка плеера...

Заробітної плати голови будівельної компанії, що на 80% належить громаді міста, достатньо для того, аби жити по-королівському. Принаймні, це доводить очільник "Київміськбуду" Ігор Кушнір. Якщо вірити декларації, посадовець не має ані нерухомості, ані транспортних засобів. Насправді ж, у його розпорядженні не лише купа елітних апартаментів та розкішних автівок, але й маєток у Сполучених Штатах Америки.

Майно, яке пан Кушнір намагався приховати від податківців, знайшли члени організації "Центр журналістських розслідувань". Активісти з’ясували, що сім’ї очільника компанії належить 4 квартири у житлових комплексах "Французький квартал" та "PecherSKY", три автомобілі марки Mercedes, один Range Rover та мотоцикл Harley Davidson. Загальна вартість усього цього добра – понад півтора мільйона доларів. Втім, родині Кушнірів виявилося мало – і вони придбали садибу у штаті Каліфорнія за 12 мільйонів у американській валюті.

Враховуючи, що дружина посадовця є безробітною, а діти студентами, вони навряд чи могли оплатити усі ці витрати. Тож активісти мають намір звертатися до НАБУ за фактом незаконного збагачення Ігоря Кушніра.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram