МОЗ воює із російськими вакцинами
Загрузка плеера...

Міністерство охорони здоров’я України виступило із закликом до громадян щодо недопущення використання для щеплень вакцин російського виробництва.

Приводом для звернення, що було опубліковано на сторінці відомства у Facebook, став випадок у Хмельницькому, коли семирічна дівчинка захворіла на правець. У МОЗ стверджують, що надіслали до міста необхідний імуноглобуліновий препарат європейського виробництва, але весь час отримували інформацію про пошук протиправцевої сироватки з країни-агресора.

Підлеглі пані Уляни Супрун переконують, що російські вакцини не зареєстровані в Україні, не мають сертифікату якості та можуть становити небезпеку для здоров’я. До того ж, через відсутність офіційної дистрибуції вони завозяться незаконно, в умовах, що можуть суттєво скоротити термін придатності.

На жаль, для більшості громадян використання препаратів виробництва РФ – це не свідомий вибір, а необхідність. Міністерство має величезні проблеми із забезпеченням регіонів якісними ліками. Навіть у столиці вакцини від деяких важких хвороб не бачили роками. Тож люди готові на все, аби врятувати життя, навіть купувати сумнівні російські сироватки "з рук". На цьому тлі відозва МОЗу звучить досить цинічно.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram