Американці невдоволені міграційними змінами
Загрузка плеера...

Президент США Дональд Трамп ініціює скасування міграційної програми DACA, впровадженої його попередником Бараком Обамою. Згідно з нею, особи, що нелегально перетнули кордон країни у дитячому віці, були захищені від депортації щонайменше на два роки та могли отримати дозвіл на працевлаштування.

Голова держави вважає, що такий підхід є неконституційним. При цьому він запевняє, що ставиться до неповнолітніх іммігрантів, яких неформально називають "мрійниками", з "великою любов’ю". Остаточне рішення щодо цього питання має ухвалити Конгрес. Скасування програми стосуватиметься близько 800 тисяч осіб. Зазначимо, що деякі впливові представники Республіканської партії вже розкритикували план Трампа. 

Активісти у різних містах Сполучених Штатів вийшли на акції протесту з вимогою залишити DACA без змін. Найбільші мітинги відбулися у Вашингтоні поблизу Білого дому та у Нью-Йорку біля будівлі Trump Tower. За повідомленням каналу CNN, поліція почала арештовувати невдоволених американців. Є інформація, що усього правоохоронці затримали 34 особи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram