Університет проміняв науку на елітне житло
Загрузка плеера...

Кажуть, що вищі навчальні заклади мають виховувати не просто фахівця у певній галузі, але перш за все свідомого громадянина. Втім, навряд чи з цієї функцією можуть впоратися ті, хто заражений головною хворобою суспільства – корупцією. Київський національний університет імені Тараса Шевченка вчергове опинився в центрі скандалу.

Журналісти виявили, що на території Науково-навчального центру "Хутір Жуків", що належить закладу, замість магнітних станцій, лабораторій та свердловин розміщується розкішний котеджний комплекс. Кожен будинок на світлинах, що були зроблені з дрона, експерти оцінили приблизно у 2 мільйони доларів.

Ректор університету Леонід Губерський стверджує, що нічого не знає про нинішній стан наукового центру. Дивно, чи не так – адже очільник ВНЗ просто зобов’язаний володіти інформацією про майно закладу. У будь-якому разі, пан Губерський лукавить: представники ЗМІ з’ясували, що найбільший та найшикарніший котедж належить не кому-небудь іншому, а тещі ректора. А сам він лише місяць тому підписував документи щодо проведення тендеру на закупівлю електроенергії для "Хутора Жуків" на суму 100 тисяч гривень. Враховуючи усі обставини, хотілося б, аби до перевірки справ університету долучилися правоохоронні органи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram