Перенесення прапора обійшлося у 1,3 мільйона
Загрузка плеера...

З початком нового політичного сезону українці активно обговорюють не лише законотворчу діяльність депутатів, але й зміни у інтер’єрі Верховної Ради. За ремонт будівлі парламенту платники податків без власної згоди заплатили чималеньку суму. З килимом за 200 тисяч гривень душа простого виборця ще змогла змиритися. А ось інформація про вартість перенесення експозиції "Прапор України" обурила громадян не на жарт.

Виявляється, за переїзд історичного полотнища з другого поверху на сходи апарат Ради заплатив 1 мільйон 300 тисяч гривень. Що цікаво, на сайті ProZorro ці роботи вказані як "капітальний ремонт та реставрація". При цьому змін було зроблено аж дві: дерев’яні елементи експозиції замінили мармуровими, а ще додали позолочений герб вартістю 18 тисяч. Звідки у графі "витрати" узялося семизначне число – рішуче незрозуміло.

Виконавцем слугувала єдина фірма, що взяла участь у тендері – з промовистою назвою "Відродження". За інформацією ЗМІ, власником підприємства є Ярослав Граужис, що у шостому парламентському скликанні був помічником депутата з "Партії регіонів" Юлії Ковальової.

Нагадаємо, що відкриття "оновленої" експозиції відбулося у День Державного Прапора 23 серпня за участі спікера Андрія Парубія. Синьо-жовте знамено, що зберігається за склом – це той самий стяг, що був внесений до сесійної зали після проголошення Незалежності України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram