Авакова змусили виправити помилку в декларації
Загрузка плеера...

Співробітники Національного агентства із запобігання корупції виявили порушення в електронній декларації міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Звітуючи про свої фінанси за 2015 рік, чиновник у розділі "Доходи та подарунки" вказав продаж картини за 1,5 мільйона гривень, але забув чи не захотів продублювати цю інформацію у графі "Витрати та угоди".

Таким чином, Аваков порушив вимоги частини 10 статті 46 Закону України "Про запобігання корупції". У НАЗК запевнили, що підстав для притягнення урядовця до кримінальної чи адміністративної відповідальності немає. Втім, дані все одно необхідно скоригувати.

Міністр відповів на звернення агентства традиційно – через свою сторінку у соціальній мережі Facebook. Виправлення дрібної помилки Аваков перетворив на піар-акцію. Арсен Борисович похвалився, що зібрав цілу купу документів, що підтверджують вказані у декларації відомості. А себе самого назвав першопрохідцем і пообіцяв висновок НАЗК зберігати, наче почесну грамоту. Наостанок очільник МВС ще й додав безкоштовну рекламу садової ділянки у селі Коробочкіно на Харківщині, яку хоче, цитуємо, "віддати у хороші руки". 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram