Рекордний боржник Києва – мати-героїня
Загрузка плеера...

Борги за комунальні послуги в Україні сягнули космічних масштабів. За даними Кабінету Міністрів, населення винне постачальникам майже 9 мільярдів гривень, з яких левову частку – за централізоване опалення. Сезон холодів не за горами, тож сума тільки збільшуватиметься. Владу при здійсненні "тарифного геноциду" не зупиняє ніхто й ніщо.

Яскрава ілюстрація цієї тези – ситуація у столиці. Найбільшим боржником міста є мати-героїня Любов Голак. У неї дванадцятеро дітей та шістнадцять онуків. Свого часу держава виділила жінці цілий поверх – чотири квартири. Тепер житлова площа стала головним болем: по-перше, місця для родини все одно не вистачає, а по-друге, комунальники присилають один рахунок на усіх. Цифри там, зрозуміло, величезні. Недобросовісні старші діти працювати відмовляються, тож увесь тягар лягає на матір. Соціальної допомоги не вистачає. Як результат – борг пані Голак вже наближається до позначки в півмільйона гривень. "Київенерго" жодні життєві обставини родини не цікавлять, тому доводиться судитися.

Усього ж сімей, що винні комунальникам більше 100 тисяч гривень, у столиці близько 400. Усіх їх змушують пояснювати причини несплати представникам Феміди. Розрекламовані владою субсидії, як бачимо, не діють. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram