За рік пенсії через матір Ляшко пройшло нерухомості на мільйони
Загрузка плеера...

Мати лідера "Радикальної партії" Любов Ляшко скуповувала і продавала розкішну нерухомість. Сам же політик стверджує, що не допомагав їй з нерухомістю. Нагадаємо, що до виходу на пенсію жінка жила в квартирі, розміром 47 кв.м. на Чернігівщині.

У 2008 році держава передала земельні ділянки у Вишгороді матері Ляшко, його родичам і навіть однопартійцям.

На момент передачі радикалам земля мала сільськогосподарське призначення. Проте ні Ляшко з його любов'ю до корів, ні його родина не планували випасати там худобу. Ділянки поділили і частково продали під забудову.

У 2008 році Любов Ляшко придбала ще чотири ділянки в Броварському районі, в с. Пухівка, а за кілька років докупила ще дві ділянки.

В 2012 році пенсіонерка придбала три квартири по 100 кв м. в центрі Києва в елітній новобудові.

На момент зведення будинку вартість квадратного метра досягала трьох тисяч доларів. За триста квадратних метрів Любов Ляшко повинна була віддати близько мільйона доларів. Уже через рік дружина продала всі три квартири. Одну з них – куму і першому заступнику Ляшко - Юрію Сухіну.

В 2016 році мати нардепа придбала трикімнатну квартиру, ринкова вартість якої становить понад 1,5 млн грн.

Звідки такі статки у матері лідера "Радикальної партії", не зрозуміло. Відомо тільки, що на сьогодні у жінки залишилося одне машиномісце на Печерській.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram