Кияни створили петицію на підтримку "Театру на Подолі"
Загрузка плеера...

Заборона проводити театральну програму ГогольFest у столичному "Театрі на Подолі" набуває все більшого соціального резонансу. 1 вересня стало відомо, що мер Києва особисто заборонив використовувати цей простір, аби не провокувати активістів, які виступають за знесення будівлі. Тепер у департаменті культури КМДА заявили, що керівництво проекту навіть не зверталось до них з проханням надати їм приміщення театру.

Організатори ГогольFest запевняють, що театральну частину програми розробили саме для цієї локації, і зміни суттєво нашкодять фестивалю, який саме зараз відзначає десяту річницю.

Організатори вже знайшли альтернативні приміщення. ГогольFest триватиме 10 днів, він стартує 7 вересня.

Тим часом на сайті КМДА з’явилась петиція щодо введення в експлуатацію багатостраждальної споруди. Автори зазначають, що будівля, яка викликає негативні емоції у активістів, подобається багатьом киянам і відповідає естетичним вимогам ЮНЕСКО. За два дні петиція набрала більше третини необхідних підписів.

Нагадаємо, оновлений театр на Андріївському узвозі кияни побачили наприкінці листопада. Вигляд споруди одразу спровокував скандал.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram