Стартував новий політичний сезон: ключові тренди у роботі парламенту
Загрузка плеера...

У парламенті знову завирувало життя. Хоча, за словами заступниці Голови Верховної Ради Оксани Сироїд, виходячи із політичних реалій сьогодення, у стінах парламенту панує ледачість, а все через те, що нинішня коаліція не демонструє ефективну роботу. Відтак, шукати голоси на підтримку тих чи інших рішень дедалі складніше. На переконання політологів такий розклад наразі влаштовує усіх.

Валентин Гладких, політолог:

"Чому така ситуація влаштовує представників влади? Тому що вони, перебуваючи в меншості, можуть вважати себе владою, і приймати  політичні рішення. Чому це влаштовує тих, хто не входить до коаліції? Тому що це відкриває простір для різноманітних політичних домовленостей. Тому що відкриває для них можливості безпосередньо або опосередковано захищати свої матеріальні інтереси, або мати вплив на процеси прийняття політичних рішень".

Саме кулуарні домовленості, кажуть експерти, стануть ключовим трендом подальшої діяльності цього парламенту, уряду і Банкової. А головною інтригою нового політичного сезону буде результат цих договорняків. Адже на порядку денному Верховної Ради п'ять реформ, які будуть винесені на голосування.

Якщо нардепи та політсили не зможуть домовитися між собою, тоді, впевнені політологи, варто очікувати "гарячої" осені, яка і послужить певним політичним передвиборчим пробудженням у підготовці до боротьби за електорат.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram