Діти мажорів: хто куди поїхав навчатися?
Загрузка плеера...

Брак фінансування, нестача підручників, парт і обладнання. Така ситуація в українських університетах. Замість того, аби покращити умови навчання і підняти освітній рівень в Україні, політики направляють своїх дітей закордон.

Так, наприклад, бізнесмен і депутат Олександр Герега відправив свого сина Тараса до Швейцарії. Юнак навчається в одному з найкращих вузів – Інституті вищої освіти Гліон. Плата за один семестр коливається від 615 тис. грн. Всього необхідно провчитись 7 семетрів, щоб отримати диплом бакалавра. Це вже 4 мільйони. А ще проживання та розваги, які у Швейцарії одні з найдорожчих у світі.

Син ще одного депутата Роман Гринів поїхав здобувати знання до університету Вірджинії. Рік навчання тут коштує 600 тис. гривень.

Одним вишем діти депутатів не обмежуються. Так, Олег, син скандального нардепа Борислава Розенблата, встиг провчитися у трьох Європейських вузах. Один з них – коледж Брайтон, де вартість курсу дорівнює 230 тис. грн. Далі юнак перейшов до Букінгемського університету у Лондоні, де за один рік необхідно було віддати 600 тис грн. Ціна за проживання та харчування вимагає ще 600 тис.

Здобувати третій диплом Олег Розенблат поїхав до Німеччини. За навчання у Мюнхенській бізнес-школі плата становить 300 тис. грн на рік.

Грошей, виділених депутатами на освіту своїх чад, вистачило б на переобладнання кількох університетів. Проте їм, видно, більше подобається хизуватися престижним закордонним дипломом, ніж якісною вітчизняною освітою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram