Пораненого на навчаннях оператора не вважають потерпілим
Загрузка плеера...

Оператора В'ячеслава Вовка, якого було поранено під час навчань у Кривому Розі, не визнали постраждалим у військовій прокуратурі Південного регіону України. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на адвоката чоловіка.

Інцидент трапився 6 липня. Оператора інтернет-видання поранив інструктор-волонтер. Він вистрілив у чоловіка, зачепивши спинно-мозковий канал. Зараз В'ячеслав Вовк перебуває у лікарні.

За фактом поранення чоловіка відкрито три кримінальних провадження. Два з них, за якими Вовка визнано потерпілим, розслідує поліція. Це незаконне поводження зі зброєю та спричинення тяжкого тілесного ушкодження з необережності. Розслідуванням третього кримінального провадження мають займатись у військовій прокуратурі (порушення правил військової служби). Адвокат пораненого оператора повідомив, що отримав відповідь від правоохоронців, де зазначено, що співробітника видання не визнають потерпілим. Юрист повідомив, що оскаржить рішення прокурорів у суді.

Зазначимо, поранений оператор зараз перебуває у Львівському військовому шпиталі. Він переніс кілька операцій, дружина чоловіка почала збір коштів на лікування закордоном.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram