П'ятьох копів затримали, коли вони грабували громадянина
Загрузка плеера...

На Центральному залізничному вокзалі столиці затримали п'ять полісменів. Прокуратура міста Києва повідомляє, що представники правоохоронних органів упродовж 6 місяців, з березня по вересень поточного року, здійснювали напади та грабували громадян, гостей міста, людей, які подорожували. Усе це "перевертні в погонах" робили під час несення служби.

П'ятірка копів під різними приводами доставляла громадян до поліцейського приміщення, при цьому незаконно застосовуючи до них спецзасоби, наприклад, сльозогінний газ, кайданки і навіть фізичне насильство. У такий спосіб представники правоохоронних органів упродовж півроку відбирали у потерпілих гроші, телефони та інші цінні речі.

Окрім того, є задокументовані факти так званого "кришування" цими копами шахраїв та кишенькових крадіїв. Останні обкрадали людей і ділилися цінним награбованим з поліцейськими, які їх покривали.

"Перевертнів у погонах" піймали на гарячому під час здійснення ними нового злочину. Зараз прокуратурою встановлено, що п'ятеро затриманих полісменів причетні до скоєння як мінімум десятка нападів на людей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram