"Альтернатива ВК" залишилась без підтримки
Загрузка плеера...

Українці не матимуть власної національної соціальної мережі. Проект Ukrainians, що здобув певну популярність після заборони російських сайтів "ВКонтакті" та "Одноклассники", припиняє своє існування.

Компанія StartupSoft, що займалася розробкою мережі, відмовилася від подальшої підтримки ресурсу, а також не має наміру передавати проект будь-якій іншій команді. Про це повідомила співзасновниця Ukrainians Олександра Струмчинська, зазначивши, що її власного бажання продовжувати роботу недостатньо для того, аби сайт жив і розвивався надалі.

Новину про закриття Ukrainians вітчизняна Інтернет-спільнота зустріла сумішшю критики та розчарування. Користувачі у коментарях скаржаться, що навколо мережі було багато галасу, але тепер усі сподівання виявилися марними. Дехто навіть припускає, що це була дипломна робота якогось студента, яка після здачі викладачу виявилася непотрібною. Інші ж зазначають, що проект одразу не викликав довіри, оскільки був зареєстрований за колумбійським доменом, а ще, за чутками, міг бути пов’язаний з країною-агресором.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram