НАБУ підтвердило зловживання з "гібридами" поліції
Загрузка плеера...

Справа щодо закупівлі гібридних автомобілів Mitsubishi для Національної поліції за цінами вище ринкових, здавалося, вже не викликає у суспільстві належного резонансу. Втім, виявляється, що антикорупційні органи не закривали провадження і навіть досягли у розслідуванні певних нових результатів.

Детективи НАБУ підтверджують, що посадові особи МВС, зловживаючи службовим становищем, завдали державі збитків на сотні мільйонів гривень. Ними було порушено вимоги кількох законів України, що регулюють закупівлі для забезпечення потреб оборони. Зокрема, була необґрунтовано застосована переговорна процедура без створення конкурентних умов.

Як результат, загальна переплата за автомобілі з гібридним двигуном становила 240 мільйонів гривень. Відповідно, повернення до бюджету 124 мільйонів гривень знижки, про яке раніше звітував очільник МВС Арсен Аваков, не покриває повністю завданий збиток.

Отже, під час придбання партії Mitsubishi Outlander мали місце масштабні зловживання. Керівництво Нацполіції та Міністерства внутрішніх справ вже не зможе ігнорувати звинувачення чи відкидати їх без належної аргументації. Далі – справа за судовими органами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram