Канада не бажає бачити гостей-українців
Загрузка плеера...

Надзвичайний і повноважний посол України в Канаді Андрій Шевченко озвучив украй негативну статистику: за перший квартал 2017 року кожен третій наш співвітчизник, що подавав документи на одержання візи до Країни Кленового Листа, отримував відмову.

Дипломат вважає, що цей показник є "критичним та катастрофічним", особливо враховуючи, що минулого року дозволи на подорож відмовилися видати лише 24% заявників. Пан Шевченко переконаний, що причина криється у використанні посольством Канади застарілої системи оцінювання українців та пов’язаних з ними міграційних ризиків. Є сподівання, що ситуація зміниться після надання нашій державі безвізового режиму з країнами Європейського союзу. Вірогідно, це знизить побоювання та скоротить кількість відмов.

Незважаючи на увесь негатив, певні якісні зміни у ставленні представників канадського посольства до українців є. Зокрема, було суттєво скорочено час розгляду заяв. Документи опрацьовують за 5-7 днів, що є одним з кращих показників. Окрім того, у Канаді періодично звучать заклики щодо скасування віз для громадян нашої країни у найближчі роки.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram