"Податкову справу" проти Данилюка закрили
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України більше не розслідує можливе ухиляння від сплати податків з боку міністра фінансів Олександра Данилюка. Інформацію про закриття кримінального провадження підтвердив сам фігурант справи. За його словами, слідчі отримали відповіді на всі питання, що їх цікавили, і тепер "треба дивитися в майбутнє".

Нагадаємо, що перевірка дотримання Данилюком вимог податкового законодавства була ініційована департаментом ГПУ з особливо важливих справ у сфері економіки за депутатським зверненням Тетяна Чорновол. Член "Народного фронту" звинувачувала міністра у тому, що в період його роботи на адміністрацію президента Януковича між доходами та видатками чиновника були суттєві розбіжності.

Зокрема, отримавши із законних джерел лише 556 тисяч гривень, Данилюк зміг придбати будинок площею майже 300 квадратних метрів, автомобіль BMW X5 та ще й відкрити банківський рахунок, на який одразу поклав трохи більше півмільйона в національній валюті. Чорновол стверджує, що міністра фінансує Сергій Льовочкін. Втім, сам Данилюк рішуче відкидає ці звинувачення та говорить про заощадження, накопичені за час роботи у приватному бізнесі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram